Merhaba, bugün 10 Aralık 2018 Pazartesi
MENÜ
Marmaraereğlisi’nde Kurban Bayramı hazırlıkları"Marmaraereğlisi Belediyesine ait mezbahalarda Kurban Bayramı için hazırlıklar aralıksız sürüyor."

Belediyeye ait Seymen Yolu üzerinde bulunan mezbahada, Sultanköy Mahallesi ve Yeniçiftlik Mahallesi’nde bulunan mezbahalarda bayram hazırlıkları sürüyor. Hazırlıklar kapsamında mezbahalarda boya badana ve çevre temizliği yapılıyor.

Kurban Bayramı öncesi mezbahalarda hazırlıkların devam ettiğini belirten Başkan Uyan; “Kurban Bayramı için hazırlıklarımız devam ediyor. Mezbahalarımız dezenfekte edilerek boyanıyor. Vatandaşlarımızın sorunsuz bir şekilde kurbanlarını kesebilmeleri için Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tüm eksiklikleri tamamlıyorlar. Kesimlerin veteriner hekimler kontrolünde ve hijyenik ortamda yapılmasına dikkat edilmeli. Mezbahalarımızın yan kısmında bulunan canlı hayvan bekleme alanları da temizlenerek hijyenik hale getiriliyor. Tüm vatandaşlarımızı kurban kesiminde hijyen şartlarına dikkat etmesi gerekmektedir. “dedi.

 

HABER GÖRSELLERİ
Marmaraereğlisi’nde Kurban Bayramı hazırlıkları
Marmaraereğlisi’nde Kurban Bayramı hazırlıkları
Marmaraereğlisi’nde Kurban Bayramı hazırlıkları