Merhaba, bugün 10 Aralık 2018 Pazartesi
MENÜ
Trap atışları nefes kesti"Marmaraereğlisi Avcılar ve Atıcılar Kulübü Derneği tarafından 8. Geleneksel Trap Şenliği gerçekleştirildi."

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Tütün ve Erol Yılmaz, Marmaraereğlisi Avcılar ve Atıcılar Kulübü Derneği’nin düzenlemiş olduğu 2018-2019 Av Sezonu açılış etkinliği trap atışlarına katıldılar.

Başkan Uyan ödül töreni öncesi yaptığı konuşmasında, "İlçemizde yapılan 8. Geleneksel Trap Atışları Şenliğine katılan tüm yarışmacılara, emeği geçenlere ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. Toplumda barışı, sevgiyi, hoşgörüyü ve kenetlenmeyi sağlamak için şenlikler çok önemli. Bu şenliklere uluslararası bir boyut kazandırarak marka olan İlçemizin adını uluslararası alanda da duyurmak öncelikli hedeflerimizden biri olmalı. Gençlerimiz de kültürümüzde yer alan bu tür etkinliklere yönlendirilerek geleneklerimiz unutturulmamalı. "dedi.

Trap Şenliği atış yarışmasının ardından dereceye girenlere ödülleri verildi. Trap atışlarında birinci olan A. Nafız Keleş’e madalya, kupa ve hediyesini Başkan Uyan takdim ederken, 2. Farih Çetin’e ödülünü Başkan Yardımcısı Erol Yılmaz, üçüncü olan İsmail Durgut’a ödülünü Başkan Yardımcısı İrfan Tütün takdim etti.

Marmaraereğlisi Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Erkan Minaz, etkinliğe katılan herkese teşekkür ederek, “Etkinliğe katılan başta Başkanımız İbrahim Uyan olmak üzere, Başkan Yardımcılarımız ve tüm av severlere teşekkür ediyorum. Etkinliğimizi geleneksel hale getirdik. Bu yıl 8. sini gerçekleştiriyoruz. İnşallah önümüzdeki yıllarda daha geniş kapsamlı etkinlikler düzenleyeceğiz “dedi.

Başkan Uyan yarışmaların ardından yaptığı Trap atışında başarısını tam isabet kaydederek gösterdi. Hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından 8. Trap Şenliği sona erdi.

HABER GÖRSELLERİ
Trap atışları nefes kesti
Trap atışları nefes kesti
Trap atışları nefes kesti
Trap atışları nefes kesti
Trap atışları nefes kesti
Trap atışları nefes kesti
Trap atışları nefes kesti
Trap atışları nefes kesti
Trap atışları nefes kesti