Merhaba, bugün 10 Aralık 2018 Pazartesi
MENÜ
Marmaraereğlisi’nde tüm altgeçitler bakımdan geçiriliyor"Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından “Temiz Çevre Temiz Marmaraereğlisi” anlayışıyla altgeçitlerde temizlik ve boyama çalışmaları devam ediyor."

Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, D-110 Karayolu üzerinde bulunan tüm alt geçitlere yönelik boyama ve temizlik çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Sultanköy, Marmaraereğlisi merkez, Dereağzı ve Yeniçiftlik Mahallesi altgeçitlerinde yürütülen çalışmalarda vatandaşların güvenle karşıdan karşıya geçmesi hedefleniyor.

Belediye ekipleri tarafından yapılan çalışmada, alt geçidin duvarları boyanırken, çevreleri temizlenerek aydınlatma sistemleri bakım ve onarımdan geçiriliyor. 

 “CAN GÜVENLİĞİNİZ İÇİN ALTGEÇİTLERİ KULLANIN”

Tüm altgeçitlerde temizlik ve boyama çalışmalarının yürütüldüğünü dile getiren Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan; “İlçemiz genelinde tüm altgeçitler temizlenerek boyanıyor. Vatandaşlarımızın can güvenliğini tehlikeye sokmamaları için altgeçitleri kullanmaları gerekmektedir. Bizler de vatandaşlarımız için büyük önem taşıyan altgeçitlerde temizlik ve boyama çalışması yaparak vatandaşlarımızı altgeçitleri kullanmaya davet ediyoruz. “dedi.

 

HABER GÖRSELLERİ
Marmaraereğlisi’nde tüm altgeçitler bakımdan geçiriliyor
Marmaraereğlisi’nde tüm altgeçitler bakımdan geçiriliyor