Merhaba, bugün 10 Aralık 2018 Pazartesi
MENÜ
“Marmaraereğlisi İçin Çok Çalışıyoruz”"Marmaraereğlisi Belediyesi kendi imkanlarıyla kurduğu asfalt şantiyesiyle bölgede örnek belediye olarak gösteriliyor."

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ın dev projelerinden biri olan ve 2015 yılında hizmete geçen asfalt plenti ile ilçe genelinde altyapısı biten yoların yapımı tamamlanıyor.

ÜRETİM MALİYETİ AŞAĞIYA ÇEKİLİYOR

Kendi imkanlarıyla asfalt üreten Marmaraereğlisi Beklediyesi, hem üretim maliyetlerini aşağı çekiyor hem de yol yapımının hızlanmasını sağlıyor.

SAATTE 120 TON SICAK ASFALT ÜRETME KAPASİTESİNE SAHİP

Marmaraereğlisi’nde asfaltsız yol bırakmamak amacıyla harekete geçen Başkan Uyan’ın altyapıda sorunları ortadan kaldırmak amacıyla kurduğu asfalt plenti hem kaliteyi artırdı hem de maliyetleri düşürerek hammadde konusunda dışa bağımlılığını azalttı.

Hizmette kaliteyi hedefleyen Başkan Uyan, asfalt şantiyesinde saatte 120 ton sıcak asfalt üretilebildiğini dile getirerek; “İlçemizde ve İlçemize mahalle olarak bağlanan belde ve köylerimizde dahi asfalt olmayan yol bırakmamak adına kendi asfaltımızı kendimiz üretmek için  Seymen Yolu üzerinde kurduğumuz asfalt şantiyemiz saatte 120 ton asfalt üretim kapasitesine sahip. Ekiplerimiz ilçemizde altyapısı tamamlanan tüm yollara sıcak asfalt ve sathi kaplama asfaltı şantiyemizden sağlıyoruz. “dedi.

 

HABER GÖRSELLERİ
“Marmaraereğlisi İçin Çok Çalışıyoruz”
“Marmaraereğlisi İçin Çok Çalışıyoruz”