Merhaba, bugün 10 Aralık 2018 Pazartesi
MENÜ
Marmaraereğlisi sahilleri tatilciler için pırıl pırıl yapılıyor"Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Deniz ve Kıyı Hizmetleri Şube Müdürlüğü sahil temizlik ekipleri, Marmaraereğlisi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekibi ile koordineli olarak her gün tüm ilçe sahillerinde periyodik olarak yosun ve kum temizliği yapıyorlar."

Ekipler, hafta sonu yoğunluğu nedeniyle Marmaraereğlisi ilçe merkezi, Sultanköy, Dereağzı ve Yeniçitlik Mahallerinde bulunan halk plajlarında oluşan olumsuzlukları gidererek plajları yeniden halkın kullanımına hazırlıyorlar.

TRAKYA BÖLGESİ’NDE EN ÇOK TERCİH EDİLEN İLÇE

İstanbul’a yakınlığı ile Trakya Bölgesi’nin en çok tercih edilen tatil kenti olan Marmaraereğlisi’ne gelen tatilcilerin huzurlu bir tatil geçirebilmeleri için yaz döneminde temizlik ve zabıta ekiplerinin kıyı kesiminde görevlendirildiğini dile getiren Başkan Uyan, “İlçemiz İstanbul’a yakınlığı ve eşsiz sahilleri ile Trakya Bölgesi’nin en çok tercih edilen tatil kenti. Bizler de ilçemizi ziyaret eden vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Bu kapsamda özellikle hafta sonları yaşanabilecek yoğunluğa karşı tüm önlemlerimizi aldık. Zabıta Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimizi görevlendirerek tatilcilerimiz için huzurlu bir ortama oluşturuyoruz. İlçemize tatil amaçlı gelen vatandaşlarımızdan özellikle çevremizi temiz tutmalarını istiyoruz. “diye konuştu.

 

HABER GÖRSELLERİ
Marmaraereğlisi sahilleri tatilciler için pırıl pırıl yapılıyor
Marmaraereğlisi sahilleri tatilciler için pırıl pırıl yapılıyor
Marmaraereğlisi sahilleri tatilciler için pırıl pırıl yapılıyor