Merhaba, bugün 21 Şubat 2019 Perşembe
MENÜ
Marmaraereğlisi Belediyesi araç filosu genişliyor"Marmaraereğlisi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü araç filosuna yeni bir figüre tanzim makinesı daha eklendi."

Araç filosunu figüre tanzim makinesi ile güçlendiren Marmaraereğlisi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, sıcak asfalt serimi ve sathi kaplama öncesi yol zemin hazırlama çalışmalarını daha da hızlandırılması sağlanacak. 

Figüre Makinesi yol kaplamalarının düz yerlerde agregayı düzgün bir şekilde istenilen ölçülerde sermek için başarı ile kullanılmakta. Figüre Makinesi; her türlü kamyon ve traktör ile çekilebilir şekilde özel olarak tasarlandı. Araç filosunun her geçen gün genişlediğini dile getiren Başkan Uyan; “Yol yapım ve onarımı konusunda her geçen gün gelişen teknolojiyle ekipmanlarımızı yeniliyor ve araç filomuzu yeni ekipmanlarımızla güçlendiriyoruz. Figüre tanzim makinası yol yapımı öncesi yapılan işlemleri daha da hızlandıracak. Vatandaşlarımızı en iyi hizmeti verebilmek adına araç filomuzu ve tüm imkânlarımızı kullanıyoruz. “diye konuştu.

 

HABER GÖRSELLERİ
Marmaraereğlisi Belediyesi araç filosu genişliyor
Marmaraereğlisi Belediyesi araç filosu genişliyor