Merhaba, bugün 21 Şubat 2019 Perşembe
MENÜ
Başkan Uyan, yol çalışmalarını yerinde inceledi"Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Sultanköy Mahallesi’nde devam eden asfalt serimi öncesi yol hazırlama çalışmalarını yerinde inceledi."

ÇALIŞMALAR İLÇE GENELİNDE DEVAM EDİYOR

Marmaraereğlisi Belediyesi ekipleri yol hazırlama, sıcak asfalt, sathi kaplama ve kaldırım düzenleme çalışmalarına Sultanköy Mahallesi-Gümüşyaka (Silivri İstanbul) sınırından Şerefli Deresi (Çorlu)’ya kadar tüm mahallelerde tüm hızıyla devam ediyor.

Sultanköy Mahallesi’nde devam eden çalışmaları inceleyen Başkan Uyan, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinden çalışmaların durumu hakkında bilgi aldı.

“İLÇEMİZİ DAHA DA GÜZELLEŞTİRMEYE ÇALIŞIYORUZ”

Asfalt serimi öncesi yol zeminlerinin itinayla hazırlandığını dile getiren Başkan Uyan; “İlçemiz genelinde yaz dönemini iyi değerlendirerek asfaltsız yol bırakmayacağız. Sultanköy- Gümüşyaka (Silivri İstanbul) sınırından Şerefli Deresi (Çorlu)’ya kadar tüm mahallelerimizde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Altyapısı (doğalgaz ve kanalizasyon hattı) tamamlanan cadde ve sokaklarımızda zemin hazırlama ve kaldırım çalışmaları sonrasında sıcak asfalt ve ya sathi kaplama çalışması yapıyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen talepleri de dikkate alarak ilçemizi daha da güzelleştirmeye çalışıyoruz. “dedi.

HABER GÖRSELLERİ
Başkan Uyan, yol çalışmalarını yerinde inceledi
Başkan Uyan, yol çalışmalarını yerinde inceledi
Başkan Uyan, yol çalışmalarını yerinde inceledi