Merhaba, bugün 22 Ocak 2019 Salı
MENÜ
Başkan Uyan şehit ve gazi aileleriyle iftarda buluştu"Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, şehit aileleri, gazi ve gazi yakınları ile iftar yemeğinde bir araya geldi."

İftar öncesi masaları tek tek gezerek şehit aileleri ve gazilerle sohbet eden Başkan Uyan, Ramazan Ayı’nın birlik, beraberlik ve huzur içerisinde idrak edilmesi temennisinde bulundu.

İftar sonrasında selamlama konuşması yapan Başkan Uyan; “Ramazan münasebetiyle düzenlediğimiz iftar programımıza katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Şehit aileleri ve gazilerimiz bizim için çok önemli. Vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerimize çok şey borçluyuz. Şehitlerimizin ve gazilerimizin, ailelerinin sorunları bizim sorunumuzdur. Sorunları çözmek için bütün kurumlarla işbirliği halinde çalışıyoruz. Aziz milletimiz, kutsal değerlerini, vatan ve bayrak sevgisini her şeyin üstünde tutan, bu uğurda hayatlarını feda etmekten çekinmeyen kahramanlarımız sayesinde karşısına çıkan tüm badireleri atlatmıştır. Bu vesileyle Ramazan Ayı’nın hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, başta ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum. ”dedi.

İftar programına ayrıca ilçe Garnizon Komutanı Per. Alb. Bayram Ölçücüoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Sadullah Kalaycı, İlçe Emniyet Müdürü Ayhan Atabek de katıldı.

 

HABER GÖRSELLERİ
Başkan Uyan şehit ve gazi aileleriyle iftarda buluştu
Başkan Uyan şehit ve gazi aileleriyle iftarda buluştu
Başkan Uyan şehit ve gazi aileleriyle iftarda buluştu