Merhaba, bugün 22 Ocak 2019 Salı
MENÜ
Marmaraereğlisi Belediyesi Geleneksel Ramazan gezileri başladı"Marmaraereğlisi Belediyesi Geleneksel Ramazan gezileri geleneğine bu yıl da devam ediyor. Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından ücretsiz olarak her yıl gerçekleştirilen Geleneksel Ramazan Gezilerinin ilki Çanakkale gezisi ile başladı."

GEZİLERE VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ

Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından ücretsiz olarak düzenlenen Ramazan gezilerine ilgi yoğun oldu. Ramazan ayında 3 ayrı kente gezi düzenleyecek olan Marmaraereğlisi Belediyesi ilk hafta Çanakkale ve ikinci hafta Edirne gezisi ve Bursa gezisi düzenleyecek.

Gezilere katılacak vatandaşlar günler öncesinden araçlardaki yerlerini ayırttı. Edirne ve Bursa gezileri de yapacak olan belediye 30 gün boyunca yaklaşık 3 bin kişiyi çeşitli kentlere götürmüş olacak.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, “Belediye olarak halkımızın istediği doğrultusunda bu tür etkinlikleri her yıl yapıyoruz. Bu çalışmalarımız da bunlardan birisi. Vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda kent sıralamasını yaptık ve ona göre gezilere başladık. Vatandaşlarımızın çok sevdiği Ramazan gezilerimiz artık geleneksel hale geldi. ”dedi.

Geleneksel Ramazan gezilerine katılmak isteyenlerin Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne ve Yeniçiftlik Mahallesi Belediye Ek binasından başvurabilecekleri belirtildi.

Gezilere katılan vatandaşlar; “Marmaraereğlisi Belediye Başkanımız İbrahim Uyan’ın gelenksel hale getirdiği gezilerden çok memnunuz. On bir ayın sultanı Ramazan ayında manevi duygularımızı en iyi hissettiğimiz ibadethanelere düzenlenen geziler için Başkanımız İbrahim Uyan’a teşekkür ediyoruz. “dediler.

HABER GÖRSELLERİ
Marmaraereğlisi Belediyesi Geleneksel Ramazan gezileri başladı
Marmaraereğlisi Belediyesi Geleneksel Ramazan gezileri başladı
Marmaraereğlisi Belediyesi Geleneksel Ramazan gezileri başladı