Merhaba, bugün 21 Şubat 2019 Perşembe
MENÜ
Marmaraereğlisi sahilleri yaza hazırlanıyor"Marmara Bölgesi’nin en gözde tatil kentlerinden olan Marmaraerereğlisi sahilleri tatilciler için hazırlanıyor. Marmaraereğlisi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tatil sezonu öncesi kıyı şeridinde yosun ve kum temizliği gerçekleştiriyor."

YAZ NÜFUSU 300 BİNİ BULUYOR

24.598 nüfusa sahip olmasına rağmen doğal güzellikleri ve eşsiz deniziyle yerli ve yabancı turistlerin Marmara Bölgesi’ndeki gözde tatil kentlerinden olan Marmaraereğlisi’nin yaz nüfusu 300 bini buluyor.

İlçeye gelen yerli ve yabancı turistlere temiz ve sağlıklı plajlar oluşturmak için çalışmalarına başlayan Marmaraereğlisi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri sahilleri temizlemeye başladı.

Daha temiz ve yaşanabilir bir ilçe hedeflediklerini dile getiren Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan; “Tüm çalışmalarımız halkımızın daha iyi ve temiz bir ilçede huzurlu bir ortamda yaşamalarını devam ettirmeleri için. Halkımızın istek ve ihtiyaçları doğrultusunda verdiğimiz hizmetler devam ediyor. Yaz sezonunun yaklaşması dolayısıyla sahil şeridimizde düzenlemelere başladık. Yosun temizliği ve kum düzenlemesi yaparak ilçe sakinlerimizin ve ilçemizi ziyaret eden tatilcilerimizin daha güzel bir tatil geçirebilmeleri için hazırlanıyoruz. İlçemiz sahilimizin uzunluğu, temizliği ve İstanbul’a yakın bir bölge olmamız nedeniyle ilgi görüyor. Bizler de ilçemize gelecek tatilcilere en iyi hizmeti sunabilmek adına elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. “dedi.

HABER GÖRSELLERİ
Marmaraereğlisi sahilleri yaza hazırlanıyor