Merhaba, bugün 21 Şubat 2019 Perşembe
MENÜ
Hedef engelsiz bir Marmaraereğlisi"Marmaraereğlisi Belediyesi ilçede yaşayan engellilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor."

Bu kapsamda Marmaraereğlisi Belediyesi, yaptığı örnek çalışmalara bir yenisini daha ekleyerek, ilçede ikamet eden engelli vatandaş Aydın Gürdemir’e ihtiyacı olan tekerlekli sandalyeyi hediye etti.

‘ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ’

Engelsiz bir Marmaraereğlisi hedefleyen ve bunu gerçekleştirmek için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, sosyal belediyecilik anlayışıyla tüm vatandaşlara ulaşmayı hedeflediklerini dile getirerek; “İlçemizde yaşayan engelli vatandaşlarımıza desteğimiz artarak devam edecek. Biz sadece bu konuda değil, her konuda vatandaşlarımıza yardımcı olmak istiyoruz. Hasta nakil araçlarımız ve engelli nakil aracımızla ilçemizdeki engelli vatandaşlarımızın her zaman hizmetindeyiz. ”dedi.

Marmaraereğlisi’de ikamet eden engelli vatandaşlara akülü- aküsüz tekerlekli sandalye, koltuk değneği, baston vb. gibi medikal malzeme yardımı yapan Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, engelli vatandaşlara sosyal aktivitelerde bulunabilmeleri için ve hastaneye gidip gelebilmeleri için ulaşım hizmeti de veriyor.

Tekerlekli sandalyeye kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Aydın Gürdemir, desteğinden dolayı Başkan Uyan’a teşekkür