Merhaba, bugün 22 Ocak 2019 Salı
MENÜ
Polis teşkilatının 173. kuruluş yılı Marmaraereğlisi’nde kutlandı"Marmaraereğlisi’nde, Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Marmaraereğlisi İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından çelenk sunma töreni düzenlendi."

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende Atatürk anıtına çelenk sunuldu. Çelenk sunma töreni sonrası Marmaraereğlisi İlçe Emniyet Müdürü Ayhan Atabek günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yaptı.

Törende, Marmaraereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Kartal, Marmaraereğlisi İlçe Emniyet Müdürü Ayhan Atabek nezdinde yurdumuzun her yerinde büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, canını dişine takan, gerektiği yerde canını hiç düşünmeden feda eden, milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftası’nı kutladı.  

Törene; Marmaraereğlisi İlçe Kaymakamı Sıdkı Zehin, Marmaraereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Kartal, Garnizon Komutanı Per. Alb. Bayram Ölçücüoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Özoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Sadullah Kalaycı, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ile çok sayıda Emniyet teşkilatı mensubu ve yakınları katıldı. Çelenk sunma töreni sonrası Marmaraereğlisi İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde resepsiyon yapıldı.

 

HABER GÖRSELLERİ
Polis teşkilatının 173. kuruluş yılı Marmaraereğlisi’nde kutlandı
Polis teşkilatının 173. kuruluş yılı Marmaraereğlisi’nde kutlandı
Polis teşkilatının 173. kuruluş yılı Marmaraereğlisi’nde kutlandı