Merhaba, bugün 16 Ocak 2021 Cumartesi
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ


Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Sayın İbrahim Uyan’ ın dev projelerinden Asfalt Şantiyesinin geçici kabulü yapıldı.
Günde ortalama 2.000 ton ve ayda yaklaşık 60.000 ton sıcak asfalt üretimi yapacak olan Asfalt şantiyesi tesisinin yapım aşaması bitirilmiştir. Kış aylarında hava şartları sebebi ile sıcak asfalt yapılamadığı için baharın ilk aylarıyla birlikte sıcak asfaltlama çalışmaları hızla başlayacaktır.
İlçede sıcak asfalt yapımına ihtiyaç duyulan ana yollar ve ara yollarda asfaltlama çalışmaları yapılarak halkımızın hizmetine sunulacaktır.
Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Sayın İbrahim Uyan’ ın dev projelerinden Asfalt Şantiyesi bölgede örnek gösterilecek projelerden biridir.Halkımıza hayırlı, uğurlu olsun.

İlçemizde ve İlçemize mahalle olarak bağlanan belde ve köylerimizde 1 m2 dahi asfalt olmayan yol bırakmamak adına kendi asfaltımızı kendimiz üretmek için ,  Seymen Yolu üzerinde bir asfalt şantiyesi kurduk. Asfalt plenti ihale bedeli 1.390.000,00 TL , şantiye toplam maliyet bedeli 1.637.800 , 00 TL ‘dir .İlçemizde alt yapısı ve kanalizasyonu tamamlanmış yollarımız sıcak asfalt ile kaplanmaya başlamıştır.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.