Merhaba, bugün 21 Kasım 2018 Çarşamba
MENÜ
19 Nisan Marmaraereğlisi´nde ´Hoş Geldin Bebek´ projesi sürüyor Marmaraereğlisi´nde ´Hoş Geldin Bebek´ projesi sürüyor Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından yeni bebeği olan ailelere yönelik başlatılan “Hoş Geldin Bebek” projesi devam ediyor.
13 Nisan Başkan Uyan kursiyerlerle buluştu Başkan Uyan kursiyerlerle buluştu Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde devam eden kursları ziyaret etti.
13 Nisan “Tüm İslam aleminin Miraç Kandili mübarek olsun” “Tüm İslam aleminin Miraç Kandili mübarek olsun” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Miraç kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
12 Nisan Marmaraereğlisi’nde asfaltsız yol kalmayacak Marmaraereğlisi’nde asfaltsız yol kalmayacak Marmaraereğlisi Belediyesi sıcak asfalt çalışmalarına Çeşmeli Mahallesi’nden başladı.
10 Nisan Polis teşkilatının 173. kuruluş yılı Marmaraereğlisi’nde kutlandı Polis teşkilatının 173. kuruluş yılı Marmaraereğlisi’nde kutlandı Marmaraereğlisi’nde, Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Marmaraereğlisi İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından çelenk sunma töreni düzenlendi.
10 Nisan "Polis teşkilatımız toplumumuzun gurur kaynağıdır" "Polis teşkilatımız toplumumuzun gurur kaynağıdır" Başkan Uyan Polis Haftası’nı kutladı Marmaraereğlisi Başkanı İbrahim Uyan, Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yılı ve 4-10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
6 Nisan “Her alanda engelleri kaldırmak ilk hedefimiz“ “Her alanda engelleri kaldırmak ilk hedefimiz“ Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Marmaraereğlisi Ayyıldız Engelli Hakları Koruma Derneği’nin açılışını gerçekleştirdi.
6 Nisan Marmaraereğlisi Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı yapıldı Marmaraereğlisi Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı yapıldı Marmaraereğlisi Belediyesi Nisan ayı olağan meclis toplantısı, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan başkanlığında Yeniçiftlik Ek Hizmet Binası toplantı salonunda gerçekleştirildi.
4 Nisan “Her yeni açılan işletme ekonomimiz için büyük bir adımdır” “Her yeni açılan işletme ekonomimiz için büyük bir adımdır” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, ilçede yeni açılan Bahçe Kasap Et & Mangal restoranın açılışını gerçekleştirdi.
3 Nisan “Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız” “Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız” Marmaraeğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Tekirdağ Süper Amatör Ligi 2017-2018 yılı futbol sezonunu 3. olarak tamamlayan Marmaraereğlisi Belediyespor futbol takımı ile sezon sonu yemeğinde bir araya geldi.
2 Nisan “Hedef daha temiz bir Marmaraereğlisi” “Hedef daha temiz bir Marmaraereğlisi” Marmaraereğlisi Belediyesi araç filosuna 3 adet yeni çöp kamyonu daha eklendi. Büyükşehir yasası ile hizmet alanı genişleyen Marmaraereğlisi Belediyesi halka daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmek adına araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda Marmaraereğlisi Belediyesi araç filosuna 3 adet yeni çöp kamyonu daha eklenerek araçlar kullanıma başlandı.
2 Nisan Sevgi seli makam odasına sığmadı Sevgi seli makam odasına sığmadı Başkan Uyan halkla bütünleşti Göreve gelişinin 4. döneminde 20. yılını kutlayan Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, önce belediye personeli ile daha sonra halkla bütünleşti. Gün boyu süren etkinlikte 3 bine yakın ziyaretçi adeta belediye binasını sevgi çemberine aldı. Kutlamalar makam odasından belediye bahçesine taştı.
30 Mart ‘Yaşamak Nazım Gibi’ Marmaraereğlisi’nde sahnelendi ‘Yaşamak Nazım Gibi’ Marmaraereğlisi’nde sahnelendi Tiyatro Haftası etkinlikleri kapsamında, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı ve Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen, Aynur Akkuş’un yazdığı, Savaş Mutlu’nun yönetmenliğini üstlendiği, Mehmet Tokat ve Tülin Boz’un oynadığı büyük şair Nazım Hikmet Ran’ın orkestra tadında çok sesli şiir dilini andıran tek perdelik ‘Yaşamak Nazım Gibi’ tiyatro oyunu Marmaraereğlisi Halk Eğitim Merkezi’nde sahnelendi.
28 Mart Öğretmenlerden Başkan Uyan’a teşekkür Öğretmenlerden Başkan Uyan’a teşekkür Yeniçiftlik Nizamettin Demirdöven İlkokulu öğretmenleri, Marmaraereğilsi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
28 Mart Başkan Uyan’dan TESKİ’ye ziyaret Başkan Uyan’dan TESKİ’ye ziyaret Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ)’yi ziyaret ederek TESKİ Genel Müdürü Şafak Başa ile görüştü.
26 Mart “Tiyatro toplumsal kalkınmanın mihenk taşlarındandır” “Tiyatro toplumsal kalkınmanın mihenk taşlarındandır” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, tiyatronun tarihin ilk dönemlerinden beri tüm dünyada ilgi gören, insanları etkileyen ve uygarlığı gelecek kuşaklara taşıyan bir sanat dalı olduğunu kaydetti.
26 Mart Marmaraereğlisi’nde Regaip Kandili dualarla idrak edildi Marmaraereğlisi’nde Regaip Kandili dualarla idrak edildi Üç ayların müjdecisi olarak kabul edilen Regaip Kandili, Marmaraereğlsi’nde Kur´an-ı Kerim tilaveti, mevlit ve dualarla idrak edildi.
22 Mart Marmaraereğlisi Belediyespor basketbolda Türkiye yarı finallerinde Marmaraereğlisi Belediyespor basketbolda Türkiye yarı finallerinde Okullar arası Türkiye Basketbol Yıldız Kızlar Yarı Final müsabakalarında Tekirdağ’ı temsil edecek olan Marmaraereğlisi Belediyespor Kulübü oyuncuları ve antrenörlerinden oluşan ekip, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ı ziyaret etti.
21 Mart “Tüm İslam âleminin Regaip Kandili mübarek olsun” “Tüm İslam âleminin Regaip Kandili mübarek olsun” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Regaip Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Uyan mesajında, Yüce Allah´ın insanlara rahmetini, mağfiretini ve nimetini çokça ihsan ettiği mübarek üç ayların, kameri ayların yedincisi olan Recep ile başlayan, Şaban ile devam eden ve Ramazan ayıyla nihayete eren aylar olduğunu ifade etti.
21 Mart Miniklerden karate kursuna yoğun ilgi Miniklerden karate kursuna yoğun ilgi Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından açılan karate kursu öğrencilerden yoğun ilgi görüyor.