Merhaba, bugün 21 Ekim 2018 Pazar
MENÜ
3 Mayıs Marmaraereğlisi sahilleri yaza hazırlanıyor Marmaraereğlisi sahilleri yaza hazırlanıyor Marmara Bölgesi’nin en gözde tatil kentlerinden olan Marmaraerereğlisi sahilleri tatilciler için hazırlanıyor. Marmaraereğlisi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tatil sezonu öncesi kıyı şeridinde yosun ve kum temizliği gerçekleştiriyor.
2 Mayıs Hedef engelsiz bir Marmaraereğlisi Hedef engelsiz bir Marmaraereğlisi Marmaraereğlisi Belediyesi ilçede yaşayan engellilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.
1 Mayıs “Emek en yüce değerdir” “Emek en yüce değerdir” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
26 Nisan Başkan Uyan kermes açılışına katıldı Başkan Uyan kermes açılışına katıldı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Yeniçiftlik Erkek Öğrenci Yurdu ve Valide Sultan Kız Kur’an Kursu öğrencilerinin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla düzenlenen kermese katılarak açılışı gerçekleştirdi.
24 Nisan Enis Sülün mezarı başında anıldı Enis Sülün mezarı başında anıldı 1984-1995 yılları arasında Marmaraereğlisi Belediye Başkanlığı yapan, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, 20. ve 21. dönem Tekirdağ Milletvekili Enis Sülün, vefatının birinci yılında mezarı başında anıldı.
23 Nisan Marmaraereğlisi’nde 23 Nisan coşkusu Marmaraereğlisi’nde 23 Nisan coşkusu Marmaraereğlsii’nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı. Çelenk sunma töreniyle başlayan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri sahil alanında düzenlenen kutlama programıyla devam etti.
22 Nisan “Gelecek Ata’mızın emaneti çocuklarımızın eseri olacak” “Gelecek Ata’mızın emaneti çocuklarımızın eseri olacak” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
19 Nisan Marmaraereğlisi´nde ´Hoş Geldin Bebek´ projesi sürüyor Marmaraereğlisi´nde ´Hoş Geldin Bebek´ projesi sürüyor Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından yeni bebeği olan ailelere yönelik başlatılan “Hoş Geldin Bebek” projesi devam ediyor.
13 Nisan Başkan Uyan kursiyerlerle buluştu Başkan Uyan kursiyerlerle buluştu Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde devam eden kursları ziyaret etti.
13 Nisan “Tüm İslam aleminin Miraç Kandili mübarek olsun” “Tüm İslam aleminin Miraç Kandili mübarek olsun” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Miraç kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
12 Nisan Marmaraereğlisi’nde asfaltsız yol kalmayacak Marmaraereğlisi’nde asfaltsız yol kalmayacak Marmaraereğlisi Belediyesi sıcak asfalt çalışmalarına Çeşmeli Mahallesi’nden başladı.
10 Nisan Polis teşkilatının 173. kuruluş yılı Marmaraereğlisi’nde kutlandı Polis teşkilatının 173. kuruluş yılı Marmaraereğlisi’nde kutlandı Marmaraereğlisi’nde, Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Marmaraereğlisi İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından çelenk sunma töreni düzenlendi.
10 Nisan "Polis teşkilatımız toplumumuzun gurur kaynağıdır" "Polis teşkilatımız toplumumuzun gurur kaynağıdır" Başkan Uyan Polis Haftası’nı kutladı Marmaraereğlisi Başkanı İbrahim Uyan, Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yılı ve 4-10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
6 Nisan “Her alanda engelleri kaldırmak ilk hedefimiz“ “Her alanda engelleri kaldırmak ilk hedefimiz“ Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Marmaraereğlisi Ayyıldız Engelli Hakları Koruma Derneği’nin açılışını gerçekleştirdi.
6 Nisan Marmaraereğlisi Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı yapıldı Marmaraereğlisi Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı yapıldı Marmaraereğlisi Belediyesi Nisan ayı olağan meclis toplantısı, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan başkanlığında Yeniçiftlik Ek Hizmet Binası toplantı salonunda gerçekleştirildi.
4 Nisan “Her yeni açılan işletme ekonomimiz için büyük bir adımdır” “Her yeni açılan işletme ekonomimiz için büyük bir adımdır” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, ilçede yeni açılan Bahçe Kasap Et & Mangal restoranın açılışını gerçekleştirdi.
3 Nisan “Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız” “Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız” Marmaraeğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Tekirdağ Süper Amatör Ligi 2017-2018 yılı futbol sezonunu 3. olarak tamamlayan Marmaraereğlisi Belediyespor futbol takımı ile sezon sonu yemeğinde bir araya geldi.
2 Nisan “Hedef daha temiz bir Marmaraereğlisi” “Hedef daha temiz bir Marmaraereğlisi” Marmaraereğlisi Belediyesi araç filosuna 3 adet yeni çöp kamyonu daha eklendi. Büyükşehir yasası ile hizmet alanı genişleyen Marmaraereğlisi Belediyesi halka daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmek adına araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda Marmaraereğlisi Belediyesi araç filosuna 3 adet yeni çöp kamyonu daha eklenerek araçlar kullanıma başlandı.
2 Nisan Sevgi seli makam odasına sığmadı Sevgi seli makam odasına sığmadı Başkan Uyan halkla bütünleşti Göreve gelişinin 4. döneminde 20. yılını kutlayan Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, önce belediye personeli ile daha sonra halkla bütünleşti. Gün boyu süren etkinlikte 3 bine yakın ziyaretçi adeta belediye binasını sevgi çemberine aldı. Kutlamalar makam odasından belediye bahçesine taştı.
30 Mart ‘Yaşamak Nazım Gibi’ Marmaraereğlisi’nde sahnelendi ‘Yaşamak Nazım Gibi’ Marmaraereğlisi’nde sahnelendi Tiyatro Haftası etkinlikleri kapsamında, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı ve Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen, Aynur Akkuş’un yazdığı, Savaş Mutlu’nun yönetmenliğini üstlendiği, Mehmet Tokat ve Tülin Boz’un oynadığı büyük şair Nazım Hikmet Ran’ın orkestra tadında çok sesli şiir dilini andıran tek perdelik ‘Yaşamak Nazım Gibi’ tiyatro oyunu Marmaraereğlisi Halk Eğitim Merkezi’nde sahnelendi.