Merhaba, bugün 19 Ağustos 2018 Pazar
MENÜ
18 Ağustos Başkan Uyan´dan Kurban Bayramı mesajı Başkan Uyan´dan Kurban Bayramı mesajı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, bayramların dayanışma ve paylaşım ruhu ile kardeşliği güçlendiren çok değerli günler olduğunu kaydetti.
14 Ağustos Başkan Uyan basına konuştu Başkan Uyan basına konuştu Marmaraereğlisi Yeniçiftlik Mahallesi’nin çeşitli bölgelerinden birbirini tanımayan yaklaşık 20 kişinin Marmarereğlisi Belediyesi hizmetlerini çekemeyen birileri tarafından provoke edilerek yaptıkları basın açıklamasına Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’dan açıklama geldi.
13 Ağustos Öğrenciler için her şey Gençlik Merkezi’nde Öğrenciler için her şey Gençlik Merkezi’nde Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde devam eden ücretsiz yaz kurslarına öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor. Akademik ve sosyal etkinliklerin bir arada verildiği yaz kurslarında öğrenciler hem okul dönemine hazırlanıyorlar hem de sosyal ve kültürel etkinliklere katılıyorlar.
11 Ağustos Açık havada nostaljik sinema beğeni topladı Açık havada nostaljik sinema beğeni topladı Marmaraereğlisi’nde Beyaz Perde kuruldu. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Ay Işığında Sinema Geceleri” etkinliği kapsamında "Tatlım Tatlım" filmi Marmaraereğlisi ilçesi Yeniçiftlik Mahallesi Atatürk Parkı´nda gösterime sunuldu.
10 Ağustos “Engelleri birlikte aşıyoruz” “Engelleri birlikte aşıyoruz” Marmaraereğlisi Belediyesi ilçede yaşayan engellilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.
10 Ağustos Marmaraereğlisi’nde Kurban Bayramı hazırlıkları Marmaraereğlisi’nde Kurban Bayramı hazırlıkları Marmaraereğlisi Belediyesine ait mezbahalarda Kurban Bayramı için hazırlıklar aralıksız sürüyor.
9 Ağustos Söz verdiğimiz gibi Sultanköy’de sıcak asfalta başladık Söz verdiğimiz gibi Sultanköy’de sıcak asfalta başladık Marmaraereğlisi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Sultanköy Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmalarına başlandı.
8 Ağustos Başkan Uyan’dan asfalt rekoru Başkan Uyan’dan asfalt rekoru Şu ana kadar 90 km yola asfalt atıldı
7 Ağustos Trap atışları nefes kesti Trap atışları nefes kesti Marmaraereğlisi Avcılar ve Atıcılar Kulübü Derneği tarafından 8. Geleneksel Trap Şenliği gerçekleştirildi.
6 Ağustos Marmaraereğlisi’nde yol çalışmaları durmak bilmiyor Marmaraereğlisi’nde yol çalışmaları durmak bilmiyor Marmaraereğlisi Belediyesi yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
1 Ağustos Marmaraereğlisi’nde tüm altgeçitler bakımdan geçiriliyor Marmaraereğlisi’nde tüm altgeçitler bakımdan geçiriliyor Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından “Temiz Çevre Temiz Marmaraereğlisi” anlayışıyla altgeçitlerde temizlik ve boyama çalışmaları devam ediyor.
31 Temmuz “Marmaraereğlisi İçin Çok Çalışıyoruz” “Marmaraereğlisi İçin Çok Çalışıyoruz” Marmaraereğlisi Belediyesi kendi imkanlarıyla kurduğu asfalt şantiyesiyle bölgede örnek belediye olarak gösteriliyor.
30 Temmuz Dev yatırım hızla yükseliyor Dev yatırım hızla yükseliyor Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ın köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin gelişmesi amacıyla başlattığı ve 13 Haziran 2018 tarihinde temeli atılan Türkmenli Mahallesi Kültür Merkezi inşaatının kaba inşaatı hızla devam ediyor.
30 Temmuz Hizmette Başkan Uyan Farkı Hizmette Başkan Uyan Farkı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, ilçe genelinde yapılmamış sokak bırakmamayı hedefliyor.
27 Temmuz “Sağlıkta sınır tanımıyoruz” “Sağlıkta sınır tanımıyoruz” Sosyal Belediyecilik anlayışıyla vatandaşların her zaman yanında olan Marmaraereğlisi Belediyesi her ay yaklaşık 60 hastanın Marmaraereğlisi’nden il ve ilçelerdeki ilgili sağlık kuruluşlarına ulaşmasını sağlıyor.
24 Temmuz Başkan Uyan, 24 Temmuz Basın Bayramı´nı kutladı Başkan Uyan, 24 Temmuz Basın Bayramı´nı kutladı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, yayımladığı mesajında 24 Temmuz Basın Bayramı´nı kutladı.
23 Temmuz Marmaraereğlisi’nde Süt Şenliği coşkusu Marmaraereğlisi’nde Süt Şenliği coşkusu Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Marmaraereğlisi Belediyesi’nin birlikte düzenlediği Süt Şenliği etkinliği, Marmaraereğlisi ilçe merkez sahilinde gerçekleştirildi.
23 Temmuz Başkan Uyan, hafta içi-hafta sonu gözetmeksizin çalışıyor Başkan Uyan, hafta içi-hafta sonu gözetmeksizin çalışıyor Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, hafta sonu Fen İşleri Müdürlüğü ekipleriyle birlikte çalışmaların başında durarak yol yapım çalışmalarını bizzat kendisi yürüttü. Başkan Uyan´ın hafta sonu, hafta içi fark etmeksizin devam ettiği çalışma temposu vatandaşların takdirini kazandı.
20 Temmuz Marmaraereğlisi Belediyesi personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi Marmaraereğlisi Belediyesi personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi Marmaraereğlisi Belediyesi personeline “Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgilendirme ve Yasal Mevzuat eğitimi verildi.
20 Temmuz Marmaraereğlisi sahilleri tatilciler için pırıl pırıl yapılıyor Marmaraereğlisi sahilleri tatilciler için pırıl pırıl yapılıyor Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Deniz ve Kıyı Hizmetleri Şube Müdürlüğü sahil temizlik ekipleri, Marmaraereğlisi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekibi ile koordineli olarak her gün tüm ilçe sahillerinde periyodik olarak yosun ve kum temizliği yapıyorlar.