YOL ÇALIŞMALARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYORUZ...

    Belediye Başkanımız İbrahim Uyan'ın talimatları doğrultusunda Fen İşleri müdürlüğü ekiplerimiz, Sultanköy mahallemizde, yapımı tamamlanan kanalizasyon çalışmaları sonrası sokakların zemin düzeltme ve sağlamlaştırma çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
    Belediyemizin Fen İşleri Müdürlüğü tarafından devam ettirilen çalışmalar hakkında açıklamalar yapan Belediye Başkanımız İbrahim Uyan, “Planlı ve programlı çalışmalar dahilinde ilçemizde ve İlçemize dahil olan tüm Mahallelerimizde eşit hizmet anlayışı ile çıktığımız hizmet yolunda çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. 2012 yılında çıkarılan 6360 sayılı yasa gereğince Yeniçiftlik ve Sultanköy beldeleri, Yakuplu, Türkmenli, Çeşmeli gibi köylerimiz Marmaraereğlisi ilçe belediyesine katıldı. Planlı ve programlı çalışmalar dahilinde ilçemizde ve İlçemize dahil olan tüm Mahallelerimizde eşit hizmet anlayışı ile çıktığımız hizmet yolunda çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Vatandaşımızın istek ve ihtiyaçlarının farkındayız. Biz Marmaraereğlisi'nİn aciliyetlerine göre iş üretiyoruz. Marmaraereğlisini evimiz, Marmaraereğlileri ise ailemiz gibi görüyoruz. Bu nedenle, Marmaraereğlisinin ve Marmaraereğlili vatandaşlarımızın, özellikle de çocuklarımızın daha iyi bir geleceğe kavuşması için hayallerimiz var. 
    Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin yaz mevsimi boyunca sürdürdüğü çalışmalar havaların soğumasına rağmen devam ediyor. Havalar tam soğuyana kadar çalışmaların ilçemizin muhtelif bölgelerinde devam edecek. Ekiplerimiz şuan Sultanköy Mahallemizde, alt yapı çalışmaları biten yolların ve ara bağlantı yollarının zemin düzeltme ve sağlamlaştırma çalışmalarına devam ediyor. Yapılan bu çalışmalar sayesinde bozulan yollarımız geçici olarak düzeltme ve sağlamlaştırma çalışması yapılıyor. Alt yapısı biten yollarımızda belediye bünyemize bu yıl kattığımız kombine sathi kaplama aracımız ile daha çok bu gibi bölgelerimizde hizmet vermekteyiz. Bugüne kadar bu bölgelerimizde verilmemiş olan hizmetlerin Mahallelerine geldiğini gören vatandaşlarımız beni her gördükleri yerde teşekkür ediyorlar. Bu teşekkür bize güç veriyor" dedi.