SATHİ KAPLAMA YOL ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR...

    Marmaraereğlisi  Belediye Başkanı İbrahim Uyan'ın talimatları doğrultusunda Fen İşleri müdürlüğü ekipleri Mahallelerde ki sathi kaplama çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
    Belediyemizin bünyesine bu yaz başında katılan kombine sathi asfalt kaplama aracı ile yol yapım çalışmalarına Yeniçiftlik Mahallesi Vatan Caddesinde devam edildi.

       İlçe sınırlarına dahil olan tüm mahallelerde ulaşımı kolaylaştırmak ve yaşam standartlarını modern şehircilik düzeyine çıkarmak adına devam eden çalışmalar hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı İbrahim Uyan, “Planlı ve programlı çalışmalar dahilinde ilçemize dahil olan tüm mahallelerimizde eşit hizmet anlayışı ile çıktığımız hizmet yolunda, altyapısı tamamlanan yollarımızda çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Yeniçiftlik Mahallesi Vatan Caddesindeki sathi kaplama yol çalışmalarını devam ettirdi. Vatandaşımızın istek ve ihtiyaçlarının farkındayız, fakat altyapı tamamlanmadan yapılacak olan asfaltlama çalışması israfa sebep olur ve kalıcı bir çalışma olmaz. Sabır ve emekle birlikte ilçe sınırları içinde asfalta kavuşmayan yolumuz kalmayacak ”dedi.

    Vatan Caddesi sakinleri yapılan çalışmalar ile ilgili memnuniyetlerini dile getirirken, çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı İbrahim Uyan ve ekibine teşekkür ettiler.

    .