ZABITA HAFTASI KUTLU OLSUN

    Belediye Başkanımız İbrahim Uyan, Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 191. yıl dönümü nedeniyle yayımladığı mesajında, 3-9 Eylül Zabıta Haftası'nı kutladı.
    Belediye Başkanımız İbrahim Uyan mesajında, Her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışan Belediye Zabıta Müdürlüğümüz vatandaşın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesi olduğunu ifade etti.
    "1826 yılında kurulan Zabıta Teşkilatı'nın bu yıl 191. kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz. Toplum olmanın gereği olarak beklenen huzur ve düzeni yerine getirmeye çalışan zabıta ekiplerimiz İlçemizde özveriyle görev yapmaktadır. Ülkemizin en köklü kurumlarından bir tanesi olan Zabıta Teşkilatı birçok olumsuzluğa rağmen değişik görev alanlarında vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Zabıta müdürlüğümüz bütün personeli ile vatandaşın yanında ve hizmetindedir. Zabıta personelimizin işini kolaylaştırmak ise esnaf ve vatandaşlarımızın elindedir. Daha huzurlu, düzenli ve sağlıklı bir Marmaraereğlisi için Zabıta personelimize çalışmalarında yardımcı olalım. Halkın sağlığını ve huzurunu tehdit eden tüm unsurlarla mücadele eden Zabıta teşkilatının kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyor, mesai gözetmeksizin gece gündüz demeden özveriyle çalışan tüm zabıta mensuplarına çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi