Marmaraereğlisi Doğalgaza Kavuştu

    Belediyemizin 2014-2019 yatırım programları arasında olan Doğalgaz Projesi Belediye Başkanımız İbrahim Uyan'ın yoğun ve planlı çalışmaları ile hayata geçti. 
    Belediye Başkanımız İbrahim Uyan ile birlikte İlçe Kaymakamı Sıdkı Zehin, Çordaş Yetkilileri ve vatandaşların da katıldığı Doğalgazın İlçemizde ilk kez yanmaya başladığı evde bir tören düzenlendi. 
    Belediye Başkanımız İbrahim Uyan yaptığı açıklamada; "Planlı ve programlı çalışmalar dahilinde Marmaraereğlisi’ni Doğalgaza kavuşturduk diyerek, Yıllarca sürecek olan gaz projesinin yoğun çalışmalar sayesinde; planlanan süreden çok daha kısa bir zamanda tamamladık. Devam edecek olan hizmetlerimiz ile halkımızın sağlığı ve yaşam kalitesi her zaman önceliğimiz olmuştur ve olmaya devam edecektir. Doğalgaz ilçemize hayırlı uğurlu olsun." dedi
    Bu önemli hizmetten son derece memnun olan vatandaşlarımız “Hizmette sınır tanımayan ve hizmette kaliteye önem veren bir Başkanımız olduğu için çok şanslıyız. Başkanımız söz verdiği gibi Doğalgazı bize getirdi. Bizim için çok önemli olan bu hizmeti bize getirdiği için Başkanımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.