Başkan Uyan İftar Yemeği'nde Gazilerle Buluştu

    Belediye Başkanımız İbrahim Uyan ve eşi Meryem Uyan Şehit yakınları, gaziler ve aileleri ile iftar yemeğinde buluştu. İlçemizde bulunan özel bir lokantada gerçekleştirilen iftara; İlçe Garnizon Komutanı Erkan Yasan, İlçe Emniyet Müdürü Koray Çakar, İlçe Jandarma Komutanı Sadullah Kalaycı katıldı.
    Başkanımız Uyan, Şehit yakınları, gaziler ve aileleri ile bir süre sohbet ederek, talep ve sıkıntılarını dinledikten sonra yaptığı konuşmasında, "Vatan toprağı için canlarını vermiş şehitlerimizin yakınları, Vatan için mücadele ederken muharip kalmış kahraman gazilerimizle iftar yemeğinde bir arada olmaktan büyük onur ve mutluluk duymaktayım. Şehitlerimize ve saygıdeğer gazilerimize çok şey borçluyuz. Biliyoruz ki bugün, burada huzurlu bir şekilde iftarımızı açtıysak bunu, vatanın bölünmez bütünlüğü için canını feda eden şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz. Sizler bizlere emanetisiniz her zaman başımızın üstünde yeriniz var. Kapımız ve yüreğimiz sizlere her zaman açık. İstekleriniz, önerileriniz bizim için çok değerlidir. Bu güzel ortamda bizleri yalnız bırakmayıp buraya kadar geldiğiniz için sizlere teşekkür eder, siz kıymetli şehit yakınları ve kahraman gazilerimize minnet duygularımla saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi
    Şehit ve gaziler adına konuşan Marmaraereğlisi Muharip Gaziler Derneği İrtibat Bürosu Sorumlusu Ali Yılmaz Karaahmetoğlu'da Başkanımız İbrahim Uyan'a kendileri için düzenlediği iftar yemeği ve hizmetlerde gösterdikleri yardımlardan dolayı teşekkür etti.