Teog Sınavına Giren Öğrencilerimize Başarılar Dilerim


    Belediye Başkanımız İbrahim Uyan, 26-27 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavına katılacak öğrenciler için yayınladığı mesajında; 
    "Ülkemiz genelinde olduğu gibi İlçemizde de 8. Sınıf öğrencilerimizin geleceğini etkileyecek olan Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı (TEOG) yapılacaktır. Sınava girecek olan öğrencilerimiz ile aileleri, bu sınav günü gelene kadar birçok maddi ve manevi fedakârlıklarda bulundular. Geleceğimizin teminatı olan değerli öğrencilerimize bu sınavda başarılar diliyorum.Ayrıca başarının tek göstergesi de sınav değildir. Öğrencilerimizin milli ve manevi değerlere sahip, ahlaklı ve donanımlı olarak vatanına milletine faydalı gençler olarak yetişmesi hepimizin arzusudur. 
    Bu duygu ve düşüncelerle Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı’na (TEOG) girecek bütün öğrencilerimize bir kez daha başarılar diliyor, onların yetişmesinde büyük emeği geçen fedakar velilerimize ve değerli öğretmenlerimize de teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerinde bulundu.